دانلود نرم‌افزار مدیریت دانلود رایگان Free Download Manager

Free Download Manager یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند در زمینه‌ی مدیریت دانلود است. این نرم‌افزار مدیریت دانلود رایگان با یک رابط کاربری واضح، شیوه‌ای خاص و استفاده‌ی آسان در مدیریت دانلودهایی که از اینترنت دارید برای شما بسیار مفید خواهد بود. FDM نرم‌افزاری 100% مطمئن و رایگان است. Free Download Manager تمام ویژگی‌هایی که شما از یک نرم‌افزار مدیریت دانلود قدرتمند انتظار دارید را برای شما فراهم نموده است. از میان این ویژگی‌ها می‌توان به دانلود تورنت، زمان‌بندی شروع و پایان دانلود، نمایش اطلاعات فایل، دانلود ویدئوهای فلش، بهینه‌سازی سرعت اینترنت، پشتیبانی از پروتکل بیت‌تورنت و … اشاره نمود. علاوه بر تمامی ویژگی‌های ذکر شده، FDM با تقسیم کردن فایل‌های دانلودی به چندین قسمت و دانلود هر یک به صورت جداگانه، باعث افزایش سرعت دانلود خواهد شد.

محیط نرم‌افزار Free Download Manager

برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار:

 • پشتیبانی از BitTorrent: این نرم‌افزار قادر است فایل‌های تورنت (با استفاده از پروتکل BitTorrent) را دانلود کند.
 • پشتیبانی پیشرفته‌تر از فایل‌های صوتی/تصویری: با این نرم‌افزار قادر خواهید بود قبل از اتمام دانلود، پیش‌نمایشی از فایل‌های صوتی/تصویری داشته باشید و همچنین پس از اتمام دانلود، این نوع فایل‌ها را به فرمت‌های دیگری تبدیل (Convert) کنید.
 • افزایش سرعت دانلود: این نرم‌افزار، فایل‌ها را به چندین بخش تقسیم کرده و آن‌ها را به صورت همزمان دانلود می‌کند. این امر، موجب استفاده از هر نوع کانکشنی با بیشترین سرعت ممکن خواهد شد.
 • ازسرگیری (Resume) دانلودهای فطع شده: هنگامی که فرآیند دانلود یک فایل، قطع شده باشد، نیازی به دانلود کل فایل از ابتدا نخواهد بود. Free Download Manager می‌تواند دانلود‌های قطع شده را از همان جایی که دچار مشکل شده‌اند از سر گیرد.
 • مدیریت هوشمند فایل‌ها و زمان‌بندی قدرتمند: با FDM شما قادر خواهید بود به سادگی فایل‌های دانلود شده را با توجه به نوعشان سازمان‌دهی کنید و آن‌ها را در فولدرهای از پیش تعریف شده قرار دهید. زمان‌بندی هوشمند این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد در یک زمان مشخص فرآیند دانلود فایل‌ها را شروع و یا متوقف کنید، نرم‌افزارهای دیگری را اجرا (Run) کنید، کانکشن خود را قطع و یا وصل کنید و …
 • کاملا رایگان و مطمئن: این نرم‌افزار رایگان بوده و تحت لیسانس GPL متن‌باز است.
 • دانلود کلیپ از یوتیوب (YouTube) با کیفیت‌های مختلف
 • ظاهر زیبا و مدرن

 

دانلود نرم‌افزار مدیریت دانلود رایگان FDM از وبسایت منبع

نویسنده مطلب: ادمین

یک دیدگاه در “دانلود نرم‌افزار مدیریت دانلود رایگان Free Download Manager

 • محمدرض

  (1 دسامبر 2017 - 14:49)

  افرین.
  فرهنگ متن باز رو باید به نمایش گذاشت !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *